Movies
Ratings
438
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 5.0
Diary of the DeadRated ★ 1.5
Land of the DeadRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
Moby DickRated ★ 4.0