Movies
Ratings
70
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0