Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0