Series
Ratings
56
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The StrangerRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
Pieces of HerRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0