Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5