Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
Legend of the SeekerRated ★ 4.0- Legend of the SeekerRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Spring WaltzRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5