Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0