Titles you rated
UsRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0