Series
Ratings
91
Years and YearsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Secret UnnieRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0