Series
Ratings
112
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0- Alien SamRated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 2.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 3.0