Titles you rated
Something in the RainRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5