Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
MementoRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0