Titles you rated
The FortressRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0