Movies
Ratings
316
Troll FactoryRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.5