Titles you rated
WonkaRated ★ 3.5
CreationRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5