Series
Ratings
97
Space ForceRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
From Season 3Rated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hey Handsome!Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
First Penguin!Rated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.5
Love with a CaseRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
ZenkamonoRated ★ 4.0