Titles you rated
The ActRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0