Movies
Ratings
132
Last MileRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
High & Low The WorstRated ★ 2.0
Only YesterdayRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 0.5
SwayRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Honokaa BoyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
FireworksRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
Last LetterRated ★ 3.0