Series
Ratings
41
Wotakoi: Love is Hard for Otaku OADRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Life~Love on the LineRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
GivenRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5