Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Haute CuisineRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0