Titles you rated
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5