Series
Ratings
89
UnnaturalRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0