Series
Ratings
16
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0