Titles you rated
The BequeathedRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5