Titles you rated
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0