Movies
Ratings
632
Crying FistRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
ArenaRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
KitesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
PainedRated ★ 1.0