Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 2.0- Good PeopleRated ★ 4.5