Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0