Titles you rated
BraveRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0