Movies
Ratings
278 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
 Death NoteRated ★ 4.5 Death NoteRated ★ 4.5
 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
 Fight ClubRated ★ 1.5 Fight ClubRated ★ 1.5
 We Are BrothersRated ★ 0.5 We Are BrothersRated ★ 0.5
 Over the LimitRated ★ 4.5 Over the LimitRated ★ 4.5
 The Queen of CrimeRated ★ 1.0 The Queen of CrimeRated ★ 1.0
 Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5 Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
 Beauty WaterRated ★ 3.5 Beauty WaterRated ★ 3.5
 CallRated ★ 3.5 CallRated ★ 3.5
 Gone GirlRated ★ 3.0 Gone GirlRated ★ 3.0
 10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0 10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
 More than FamilyRated ★ 0.5 More than FamilyRated ★ 0.5
 The Beast And The BeautyRated ★ 4.5 The Beast And The BeautyRated ★ 4.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
 Honest CandidateRated ★ 3.5 Honest CandidateRated ★ 3.5
 Ode to My FatherRated ★ 3.5 Ode to My FatherRated ★ 3.5
 American BeautyRated ★ 2.0 American BeautyRated ★ 2.0
 Inside meRated ★ 4.5 Inside meRated ★ 4.5
 My Annoying BrotherRated ★ 3.0 My Annoying BrotherRated ★ 3.0