Series
Ratings
145
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 교육대기획 10부작 학교란 무엇인가Rated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 0.5
SignalRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5