Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
No Doubt in Us Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Ragnarok Season 3Rated ★ 2.0
Ragnarok Season 2Rated ★ 3.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5