Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0