Movies
Ratings
485
Death ProofRated ★ 3.0
Boy Meets GirlRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.0
DreamerRated ★ 3.0
Lumière!Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0- The MonologueRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0