Series
Ratings
114
SKY CastleRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0