Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0