Movies
Ratings
826
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.0
High LifeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0