Titles you rated
The Devil's ViolinistRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5