Titles you rated
Six SiblingsRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0