Movies
Ratings
714
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5