Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0