Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0