Titles you rated
MisfitsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
MRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 3.5- VRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0