Series
Ratings
137- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
LookingRated ★ 4.5
LookingRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0