Titles you rated
The Hungry and the HairyRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
DynastyRated ★ 3.5
DynastyRated ★ 3.5
DynastyRated ★ 4.0
DynastyRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5