Titles you rated
Man of SteelRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 0.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0