Movies
Ratings
59
The RevenantRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
WildRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0