Movies
Ratings
329
Mr. Vampire 4Rated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
Sunshine BoysRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
NailedRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Taipei ExchangesRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5