Movies
Ratings
424
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
My SonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
Never ForeverRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
TumbleweedRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0