Movies
Ratings
101
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0